Nauczyciel współorganizujący w szkole podstawowej

2024-09-16

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Goszczanów

Miejsce pracy: Goszczanów
Numer: StPr/24/0838
OBOWIĄZKI:
1) Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych określonych w programie, realizowanie zintegrowanych działań.2) Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami i specjalistami pracy wychowawczej.3) Udzielenie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne. Pomoc w doborze form i metod pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.4) Uczestnictwo w zespole opracowującym IPET.5) Stała obecność podczas zajęć i przerw.6) Pomoc w przemieszczaniu się po terenie szkoły i wokół niej, pomoc w ubieraniu się i rozbieraniu, podawanie posiłków, pomoc w organizowaniu miejsca pracy, pełna pomoc w czynnościach higienicznych i toaletowych, stała obserwacja i reagowanie w sytuacjach trudnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pedagog specjalny
Zawód: Nauczyciel osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagog)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Goszczanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 190,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu