Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

2024-09-07

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Kowiesy (pow. skierniewicki, gm. Kowiesy), Kowiesy

Miejsce pracy: Kowiesy (pow. skierniewicki, gm. Kowiesy), Kowiesy
Numer: StPr/24/0483
OBOWIĄZKI:
- wspomaganie ucznia klasy 5 i 6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: OLIGOFRENOPEDAGOGIKA
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kowiesy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach