Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

2024-09-15

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0834
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami i wychowawcami grup wychowawczych realizowanie zintegrowanych działań i zajęć o określonym programie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Dobry kontakt z uczniami i rodzicami. Uprawnienia do pracy na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie integracyjne.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu