Mechanik samochodowy

2024-10-11

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Aleksandrów Łódzki

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/24/1148
OBOWIĄZKI:
diagnozowanie usterek mechanicznych, wykonywanie napraw pojazdów, wymiana, naprawa opon
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: znajomość budowy samochodów

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość obsługi przyrządów pomiarowych Do przyuczenia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu