Mechanik pojazdów samochodowych


wczoraj


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Ozorków

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/24/1139
OBOWIĄZKI:
naprawa, diagnostyka, obsługa pojazdów mechanicznych, obsługa maszyn do nabijania klimatyzacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

lub uzyskany zawód mechanik pojazdów samochodowych !!!kurs - FGAZ!!

Miejsce pracy:

Ozorków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Mechanik

wczoraj

Firma: STRABAG BMTI Sp. z o.o.

Miasto: Stryków

Zadania naprawy mechaniczne i serwisowanie maszyn i urządzeń budowlanych Wymagania doświadczenie min. 5 lat w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń budowlanych czytanie dokumentacji technicznych...

Więcej

Mechanik samochodów ciężarowych

2024-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Skierniewice

Naprawa samochodów ciężarowych Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów ciężarowych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej

Mechanik pojazdów samochodowych

2024-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miasto: Koluszki

naprawa pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej