Magazynier

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Rąbień

Magazynier
Miejsce pracy: Rąbień
Numer: StPr/24/1216
OBOWIĄZKI:
Prace polegające na magazynowaniu, przechowywaniu towarów i przygotowywaniu zamówień do wysyłki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Obsługa skanera
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie zawodowe minimum 6 miesięcy

Miejsce pracy:

Rąbień

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu