Magazynier


wczoraj


WORKPOL Sp. z o.o.


Łódź

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa skanera ręcznego
  • Odbiór paczek z zamówieniami
  • Kontrola jakości
  • Kompletowanie zamówień
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Premia wydajnościowa do 300 zł
  • Nowoczesny magazyn
  • Bezpłatny parking
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Miasto: Wola Bykowska

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji; wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych;...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Rąbień

Prace polegające na magazynowaniu, przechowywaniu towarów i przygotowywaniu zamówień do wysyłki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: pracowitość, staranność,...

Więcej

Magazynier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Miasto: Głuchów (pow. skierniewicki, gm. Głuchów), Głuchów

realizacja wszelkich prac magazynowychrozładunek i kompletacja towaruzaładunek towarupraca ze skanerem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: zdolnosci manualne Uprawnienia:...

Więcej