Magazynier

dzisiaj

WORKPOL Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź, Śródmieście
Zadania:
  • Przyjęcie towarów na magazyn zgodnie z listą
  • Segregowanie oraz odbieranie odpadów
  • Wydawanie produktów do produkcji
  • Kompletacja zamówień
  • Inwentaryzacje
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Praca w systemie trzyzmianowym oraz w soboty
  • 29-33 zł brutto/h+ premie i dodatki!
  • Bezpłatny transport z: Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa, Tuszyna i Rzgowa!
  • Przerwa 30min (2x5 min i 1x20 minut)
  • Kawa/herbata w kącikach socjalnych
  • Dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150zł brutto) lub dzień wolny do odbioru