Magazynier

2024-08-30

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Sławno (pow. opoczyński, gm. Sławno), Sławno

Magazynier
Miejsce pracy: Sławno (pow. opoczyński, gm. Sławno), Sławno
Numer: StPr/24/0570
OBOWIĄZKI:
Rozładunek i załadunek autocystern; transfer produktu do autocystern.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, możliwość zrobienia uprawnień na wózki

Miejsce pracy:

Sławno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie