Magazynier


dzisiaj


WORKPOL Sp. z o.o.


Łódź

Magazynier
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa skanera ręcznego
  • Odbiór paczek z zamówieniami
  • Kontrola jakości
  • Kompletowanie zamówień
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Premia wydajnościowa do 300 zł
  • Nowoczesny magazyn
  • Bezpłatny parking
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

dzisiaj

Firma: WORKPOL Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Śródmieście

Przyjęcie towarów na magazyn zgodnie z listą Segregowanie oraz odbieranie odpadów Wydawanie produktów do produkcji Kompletacja zamówień Inwentaryzacje Prawo jazdy kat. B

Więcej

Magazynier

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- kompletacja towarów i zamówień- obsługa systemu głosowego- praca trzyzmianowa- praca w dni wolne- umowa zlecenie na okres 1 roku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:...

Więcej

Robotnik magazynowy

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Miasto: Sieradz

Prace magazynowe. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej