Lektor języka angielskiego


2024-08-23


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi


Łódź

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Lektor języka angielskiego
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3067
OBOWIĄZKI:
- tworzenie zestawów testów poziomujących z języka angielskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 43 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Lektor / Korepetytor języka obcego

dzisiaj

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Miasto:

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od...

Więcej

Lektor języka angielskiego

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- utworzenie materiałów dydaktycznych dla portalu dlalektora.com- utworzenie zestawów testów poziomujących z języka angielskiego- wartość dzieła za trzy lata: 3600 zł brutto, płatne w 36...

Więcej

Lektor / Korepetytor języka Hiszpańskiego / Niemieckiego / Włoskiego

2024-09-14

Firma: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Miasto:

ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI, POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW JEŚLI: za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od...

Więcej