Kucharz

2024-10-19

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zieleń (pow. poddębicki, gm. Uniejów), Zieleń

Kucharz
Miejsce pracy: Zieleń (pow. poddębicki, gm. Uniejów), Zieleń
Numer: StPr/24/0331
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, sporządzanie listy zakupów itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zieleń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach