Kierowca samochodu ciężarowego


2024-09-16


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku


Strzałków

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca samochodu ciężarowego
Miejsce pracy: Strzałków
Numer: StPr/24/0756
OBOWIĄZKI:
prowadzenie pojazdu, załadunek i rozładunek towaru, dbanie o porządek pojazdu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: PRAWO JAZDY C+E


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Strzałków


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca-kurier

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

dostarczanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami samochodem dostawczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5 do 13 ton

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

Prace porządkowe - teren powiatu łęczyckiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejetność pracy w zespole Uprawnienia: prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Mile...

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Kodrąb

wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej