Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5 do 13 ton


2024-09-17


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy


Łęczyca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5 do 13 ton
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0442
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe - teren powiatu łęczyckiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejetność pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca-kurier

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Miasto: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra

dostarczanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami samochodem dostawczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

2024-09-17

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Kodrąb

wg. umowy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Więcej

Kierowca samochodu dostawczego

2024-09-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Dąbrowa (pow. wieluński, gm. Wieluń), Dąbrowa

DOWÓZ MIĘSA ORAZ WĘDLIN DO KONTRAHENTA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B Wymagania inne: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Więcej