Kierowca-kurier


2024-09-02


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu


Zgierz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca-kurier
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0994
OBOWIĄZKI:
dostarczanie i odbieranie przesyłek kurierskich, pobieranie pieniędzy za przesyłki, prowadzenie auta ciężarowego do 3,5 tony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe, sprawność fizyczna, możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kurier

2024-09-15

Firma: Praca.pl

Miasto: Janki (pow. pajęczański, gm. Pajęczno)

Twoje główne zadania: dostarczanie zamówień artykułów spożywczych ze sklepu internetowego rozpakowywanie towarów kierowanie busem dostawczym Wymagania: czynne prawo jazdy kat. B...

Więcej

Kurier

2024-09-14

Firma: Parhelion sp. z o.o.

Miasto: Janki (pow. pajęczański, gm. Pajęczno)

Opis stanowiska dostarczanie zakupów ze sklepu internetowego do klienta rozładunek produktów Wymagania prawo jazdy kat. B - min. 2 lata roczne doświadczenie w prowadzeniu busa dostawczego...

Więcej

Pracownik Kierowca - Kurier

2024-09-12

Firma: Parhelion sp. z o.o.

Miasto: Janki (pow. pajęczański, gm. Pajęczno)

Opis stanowiska przewóz i dostarczenie zakupów spożywczych ze sklepu internetowego do klienta rozładunek towaru zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Wymagania prawo jazdy kat. B - min. 2...

Więcej