Kierowca kat. c


2024-08-23


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej


Ossowice

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Kierowca kat. c
Miejsce pracy: Ossowice
Numer: StPr/24/0271
OBOWIĄZKI:
Kierowanie pojazdem wraz z załadunkiem kontenerów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ossowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Radomsko

wypełnianie dokumentacji transportowej, prowadzenie samochodu dostawczego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Język: francuski, w mowie - A1 - początkujący, w...

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5 do 13 ton

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Miasto: Łęczyca

Prace porządkowe - teren powiatu łęczyckiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: umiejetność pracy w zespole Uprawnienia: prawo jazdy kat. C Wymagania inne: Mile...

Więcej

Kierowca samochodu ciężarowego

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Miasto: Strzałków

prowadzenie pojazdu, załadunek i rozładunek towaru, dbanie o porządek pojazdu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: PRAWO JAZDY C+E Wymagania inne:

Więcej