Jeliciarz


2024-08-23


Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie


Kutno

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Jeliciarz
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/24/0715
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik Produkcji

dzisiaj

Firma: AQ Wiring Systems Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, ul. Zakładowa 97

System pracy III zmianowy Zadania naszych pracowników: Montaż wiązek kablowych na postawie rysunku, Kontrola techniczna wykonywanych produktów, Obsługa maszyny i urządzeń (praca przy...

Więcej

Pracownik produkcji

2024-09-13

Firma: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Miasto: Gruszczyce, (gmina Błaszki)

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Pracownika produkcji , którego/-rej praca będzie polegać na zapewnieniu ciągłości procesów produkcyjnych poprzez porcjowanie, pakowanie, foliowanie,...

Więcej

Pracownik produkcyjno- magazynowy

2024-09-13

Firma: Plukon Sieradz Sp. z o.o.

Miasto: Gruszczyce, (gmina Błaszki)

Firma Plukon Sieradz Sp. z o.o. poszukuje Pracownika produkcyjno-magazynowego , którego praca polega m.in. na etykietowaniu produktów i dostarczaniu gotowych wyrobów na stan magazynu. Co będzie...

Więcej