Inżynier ds. Automatyki

2024-09-11

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Łódź, ul. Lodowa 80/84

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Zakres obowiązków:
  • Optymalizacja maszyn i narzędzi produkcyjnych, pod kątem automatyki i robotyki
  • Opracowanie specyfikacji technicznej dotyczącej nowych projektów technologicznych maszyn i urządzeń
  • Implementacja systemów sterowania na maszynach dla nowych uruchomień
  • Programowanie cobotów i robotów
  • Programowanie czujników i falowników
  • Współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń w zakresie robotyki
  • Podłączenie i uruchomienie nowych maszyn i urządzeń
  • Budowa i modernizacja szaf elektrycznych
  • Programowanie PLC:
  • Sieć EtherNet/IP instalacja i podstawy konfiguracji, Siemens (TIA-portal), Schneider (Vijeo Designer, EcoStruxure Macine Expert)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, automatyka, robotyka)
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość programowania sterowników PLC
  • Praktyczna znajomość programowania systemów wizualizacji procesów przemysłowych
  • Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego- mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy:
  • Wdrożenie oraz szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie
  • Bogaty system Benefitów