Handlowiec

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Łódź

Handlowiec
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3546
OBOWIĄZKI:
- obsługa telefoniczna i mailowa kontrahentów z Turcji, dostawców półproduktów do produkcji kebaba- prowadzenie dokumentacji biurowej- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność obsługi urządzeń biurowych (komputer, kopiarka, fax)komunikatywność, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi