Elektryk


2024-09-06


Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach


Skierniewice

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Elektryk
Miejsce pracy: Skierniewice
Numer: StPr/24/0408
OBOWIĄZKI:
MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Kurs SEP-nabycie uprawnień do eksploatacji sieci i urządzeń elektroenergetycznych do 1 Kv.


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Skierniewice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 9 000 do 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Elektryk

2024-08-31

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Miasto: Dzietrzniki

montaż kabli, osprzętu elektrycznego, rozkładanie instalacji - praca na terenie kraju Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B...

Więcej

Elektryk

2024-08-23

Firma: Grupa Producentów Rolnych Suflidowo Sp. z o.o.

Miasto:

utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i instalacji przemysłowych zarówno pod kątem koniecznych napraw jak i działań prewencyjnych, przeglądy techniczne, diagnoza i usuwanie usterek...

Więcej

Elektryk z uprawnieniami SEP do1 kV

2024-08-23

Firma: Prometr Sp. z o.o.

Miasto: Łódź, Teofilów

Zatrudnimy na stanowisku Elektryk z uprawnieniami SEP do1 kV inne uprawnienia mile widziane, prawem jazdy kat. "B" i umiejętnością samodzielnego poruszania się samochodem na terenie Polski, do...

Więcej