Elektryk


2024-08-26


AYP Sp. z o.o.


Kutno

AY Prime to innowacyjna marka, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad 1 000 firm.

Obecnie, dla naszego klienta, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Kutno
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
  • Usuwanie awarii,
  • Naprawa instalacji elektrycznych,
  • Dokonywanie okresowych przeglądów, pomiarów,
  • Wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w Zakładzie.
Czego szukamy u kandydatów?
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętności diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle,
  • Uprawnień SEP min. do 1 kV; mile widziane do 30kV,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności i dokładności.
Co proponujemy?
  • Umowę o pracę,
  • Prace zmianową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne na stanowisku + pełną odzież roboczą.
Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez AYP Sp.z.o.o Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy rekrutacyjne.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Młodszy elektryk

2024-09-17

Firma: Legs Sp. z o.o.

Miasto: Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków: pomoc w montażu przewodów, rozdzielnic, aparatury elektrycznej pod nadzorem elektryka asysta w budowie i montażu sieci teletechnicznych pomoc w wymianie urządzeń...

Więcej

Serwisant - Specjalista ds. Serwisu Interwencyjnego

2024-09-09

Firma: ENGIE SAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miasto: Łódź

Twój zakres obowiązków Wykonywanie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji chłodniczych typu pompy ciepła, systemy VRV, VRF, agregaty chłodnicze, agregaty skraplające itp....

Więcej

Starszy elektryk - automatyk, operator urządzeń oczyszczalni ścieków

2024-08-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Miasto: Opoczno

OBSŁUGA, NAPRAWA, KONSERWACJA Z ZAKRESU ELEKTRYKI I AUTOMATYKI, PROWADZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, KONTROLA PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH OCZYSZCZALNI, PRZEPOMPOWNI UJĘĆ WODY. Wymagania konieczne:...

Więcej