Brukarz


2024-09-10


Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim


Tomaszów Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Brukarz
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0790
OBOWIĄZKI:
prace brukarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

dzisiaj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Miasto: Rajmundów

Prace związane z układaniem kostki brukowej, przygotowywanie terenu pod kostkę, zagęszczanie terenu, ustawianie krawężników i obrzeży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

Więcej

Brukarz

wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- układanie kostki brukowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: - umiejętności...

Więcej

Brukarz

2024-09-10

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Retniowiec

Układanie kostki burkowej, poziomowanie terenu, obsługa narzędzi pomocniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej