Brukarz


2024-09-06


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu


Pątnów

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Brukarz
Miejsce pracy: Pątnów
Numer: StPr/24/0417
OBOWIĄZKI:
przygotowanie podłoża pod kostkę brukową, zakładanie kostki brukowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane uprawnienia na koparko-ładowarkę

Miejsce pracy:

Pątnów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

2024-09-10

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Miasto: Retniowiec

Układanie kostki burkowej, poziomowanie terenu, obsługa narzędzi pomocniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Brukarz

2024-09-10

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miasto: Tomaszów Mazowiecki

prace brukarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej

Brukarz

2024-09-06

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Miasto: Łódź

- układanie kostki brukowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie (wymagany staż - lata: 1) Wymagania inne: - umiejętności...

Więcej