Barman

2024-10-09

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Łask

Barman
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie napoi mieszanych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń niezbędnych do ich wykonania,Doradzanie konsumentowi w zakresie wyboru napoi.Firma posiada kilka lokalizacji w różnych miastach ( m.in. Ustroń, Ciechocinek, Toruń), w każdym od jednego do kilku punktów usługowych, do których pracownicy będą delegowani zgodnie z zapotrzebowaniem na danym stanowisku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność serwowania napoi przy barze[Umiejętność 1] : Umiejętność przygotowywania napoi mieszanych[Inne] : I inne miejsca wskazane przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku