Automatyk maszyn i urządzeń

2024-08-29

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Łódź, ul. Lodowa 80/84

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Obowiązki na stanowisku:
  • Naprawa i diagnostyka awarii maszyn
  • Regularne kontrole i konserwacja urządzeń
  • Zapobieganie awariom przez stałe monitorowanie maszyn
  • Realizacja przeglądów technicznych zgodnie z planem
  • Zamawianie części zamiennych
  • Programowanie w języku PLC
  • Optymalizacja systemów automatyki
Co musisz umieć:
  • Posiadać wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)
  • Znać rysunki techniczne i schematy elektryczne
  • Mieć uprawnienia SEP
  • Posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znać zagadnienia naprawy i konserwacji maszyn
  • Być dokładnym, dobrze zorganizowanym i samodzielnym
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji
Co oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego