Asystent kucharza kuchni orientalnej

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Opoczno

Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0663
OBOWIĄZKI:
sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet; przygotowywanie potraw, napojów i deserów na przyjęcia okolicznościowe; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń; wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych; przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka bengalskiego, znajomość podstawowych przepisów kuchni orientalnej, w tym bengalskiej; znajomość produktów i przypraw kuchni orientalnej[Inne] : Większość pracowników oraz osoby pełniące funkcje kierownicze w restauracji Pracodawcy pochodzą z Bangladeszu oraz innych krajów wschodnich, Pracodawca poszukuje kandydatów posługujących się językiem bengalskim,w celu ułatwienia kontaktów pomiędzy pracownikami restauracji. W związku z czym znacznie łatwiej i szybciejbędą mogli nawiązać kontakt z kandydatami posługującymi się ich językiem ojczystym

Miejsce pracy:

Opoczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie